Co należy wiedzieć o myjniach automatycznych?

Renata

Auto myjnia Poznań – glancprojekt.pl jest stosowanym najczęściej rozwiązaniem w naszym kraju i nie tylko. Większość myjni, które są zainstalowane w części zachodniej Europy, także korzysta z takowego systemu. Skąd się wzięła popularność tego rodzaju myjni? Na pewno cały szereg różnego rodzaju czynników ma znaczenie. Głównym czynnikiem jest szybkość montażu. Urządzenia są bez obsługowe. Do tego dochodzi także cena, która się wydaje korzystna. Nie bez znaczenia także jest sama szybkość mycia. Wynosi ona z reguły kilka minut, przez co zwiększyć może bardzo wydatnie przepustowość i co za tym także idzie zysk z urządzenia. Jakość może dla niektórych osób być dyskusyjna. Jednak pamiętajmy o tym, że wszystko jest zależne od szczotek zastosowanych z gąbki, lub też innego materiału. U naszych zachodnich sąsiadów są znane nie tylko myjnie z długimi oraz grubymi pasami przystosowane do mycia pojazdów typu kabriolet z dachem wykonanym z materiału. Takie myjnie dachów nie zniszczą i do tego nie zetrą powierzchni.

Oczywiście nie możemy nie wspomnieć o mnogości programów do wyboru. Możemy się zdecydować na zwykłe mycie, a także na cały proces przy użyciu aktywnej piany i myciem podwozia. Warto także się zdecydować na nałożenie wosku na karoserię. Generalnie to wyróżniamy dwa rodzaje myjni automatycznych. Są to myjnie portalowe oraz tunelowe.

Na pewno klienci doceniają automyjnię. Przede wszystkim ze względu na sam koszt

Jeśli chodzi o sam koszt myjni automatycznej, to jest to nawet milion złotych. Drogi jest niestety sam budynek, drogie także jest wyposażenie takowej myjni automatycznej. Oczywiście nie oznacza to wcale, że nie można wykonać jej dużo, dużo taniej. Własna myjnia automatyczna może się wydawać biznesem, który będzie strzałem w dziesiątkę.

Jakie są zalety myjni automatycznej?

Na pewno klienci doceniają automyjnię. Przede wszystkim ze względu na sam koszt. Mycie samochodu na automatycznej myjni to koszt około dziesięciu złotych za program podstawowy. Nie możemy zapomnieć o prostocie. Myjnie automatyczne są bardzo proste w użyciu. Każdy sobie z nim poradzi. Wystarczy, że wybierzemy odpowiedni program, zapłacimy za usługę i rozsiądziemy się wygodnie w samochodzie. Całą resztę zrobi za nas myjnia. To właśnie myjnia dobiera wszelkie odpowiednie kosmetyki samochodowe. Na sam koniec zapoznajmy się z szybkością. Automatyczne myjnie są bez wątpienia jednymi z najszybszych metod na umycie naszego samochodu (więcej). Nie wyobrażamy sobie już mycia ręcznego samochodu. Po co mamy to robić, skoro można skorzystać z usługi, jaką są auto myjnie, prawda?