Spraw by twoje auto wyglądało zawsze jak nowe

Renata

Jeżeli chcesz cieszyć się swoim samochodem, aby wyglądał jak najdłużej – jakby wyjechał prosto z salonu, to doskonałym rozwiązaniem do tego jest auto detailing. Jeżeli jeszcze nie słyszałeś o tej usłudze lub nie wiesz co wchodzi w jej zakres – to zapraszam do lektury. Jest to zestaw profesjonalnie wykonanych usług czyszczenia oraz renowacji samochodu. Dotyczy to zarówno zewnętrznej części samochodu i jak i wnętrza. Dobrze wykonana i przeprowadzona praca pozwala na długi czas zabezpieczyć samochód przed różnego rodzaju uszkodzeniami.

Czym jest auto detailing?

Najprościej rzecz ujmując, detailing Poznań – to szereg polegających na profesjonalnym i bardzo dokładnym czyszczeniu i renowacji samochodu. Proces ten składa się z wielu etapów. Działania prowadzone są zarówno wewnątrz samochodu jak i na karoserii, szybach i innych elementach będących na zewnątrz samochodu. Dla sfory grupy ludzi auto detailing, to jedynie mycie samochodu. Nie jest to jednak prawda. Jest to kompleksowy proces który pozwala wyczyścić najbardziej nawet odległe zakamarki w naszym samochodzie.

Jeżeli chcesz cieszyć się swoim samochodem, aby wyglądał jak najdłużej – jakby wyjechał prosto z salonu, to doskonałym rozwiązaniem do tego jest auto detailing

Auto detailing wewnętrzny

Auto detailing we wnętrzu samochodu, to w głównej mierze dokładne mycie i czyszczenie tapicerki wykładziny oraz innych elementów plastikowych. Również podczas tego samochodowego SPA można liczyć na bardzo dokładne odkurzanie w najtrudniejszych nawet w miejscach. Oczywiście do tego dochodzi również czyszczenie foteli, szczelin pomiędzy fotelami i wszystkich miejsc o których nawet nie pomyśleliście.

Metody czyszczenia oraz kosmetyki wybierane są na podstawie materiał z jakiego jest zrobiona tapicerka. Inny zestaw jest potrzebny do tapicerki welurowej, a inny do tapicerki skórzanej. Oprócz tego wykonuje się impregnację tapicerki, co pozwala zabezpieczyć ją na długie lata przed niszczeniem i pękaniem.

Na sam koniec wykonywany jest zazwyczaj mycie wewnętrzny szyb oraz ozonowanie wnętrza samochodu, które pozwala pozbyć się drobnoustrojów i grzybów między innymi z klimatyzacji.

Metody czyszczenia oraz kosmetyki wybierane są na podstawie materiał z jakiego jest zrobiona tapicerka

Auto detailing zewnętrzny

Dla wielu osób równie ważny lub ważniejszy jest wygląd z zewnątrz. Z tym przypadku auto detailing również może bardzo wiele zaoferować. Po pierwsze wykonując zabieg można dokonać renowacji lakieru. Usunąć drobne ryski jak i wgniecenia. Po regularnie wykonywanym autodetailingu lakier na samochodzie wygląda jak nowy. Na koniec nakłada się specjalną warstwę, która chroni lakier samochodu przed działaniem różnych warunków atmosferycznych. Jeżeli chcemy, aby nasz samochód wyglądał jak nowy – to powinniśmy często korzystać z auto detailingu.